Incident se dogodio na okretnici dok je vozač bio na pauzi
Ispostavilo se da je motiv napada bio “incident” na Slaviji kada vozač nije pustio napadača u trolejbus
Nezapamćena drama dogodila se jutros oko 10 sati na Zvezdari u ulicu Braće Srnića, a kada je, kako se saznaje, pretučen vozač trolejbusa Jovan R. (42) od strane starijeg muškarca.
Vozač se nalazio na okretnici gde obično u pauzama oni odmaraju, a kada je iznenada u istu ušao stariji čovek, i iz čista mira počeo da ga tuče.
Ispostavilo se, saznaje se dalje, da je starijem muškarcu pretučeni vozač jednom prilikom zatvorio vrata prevoza na Slaviji, a kada ovaj nije mogao da uđe.
Starac ga je potom pronašao na Zvezdari i “osvetio se”.
Pretučeni vozač trolejbusa izjavio je da se seća tog događaja, ali da je situacija bila takva da nije bilo moguće otvoriti vrata putniku.
Intervenisala je i Hitna pomoć nakon prebijanja na Zvezdari, a vozaču su ustanovljene lakše telesne povrede.
(Telegraf)
Autorska prava Blic / Tekst / Slika / Video /