in

Teška nesreća u Čačku: Dva dečaka (11) skuterom udarila u auto, imaju teške povrede

Teška nesreća u Čačku: Dva dečaka (11) skuterom udarila u auto, imaju teške povrede


U Čačku se dogodila teška saobraćajna nezgoda u ranim jutarnjim satima


Dva maloletnika na električnom skuteru, stara 11 godina, povređena su nakon sudara sa automobilom

Teška saobraćajna nezgoda dogodila se u ranim jutarnjim časovima u Ulici Miroljuba Marijevića u Čačku, kada su dva maloletnika na električnom skuteru, kako se sumnja, prošla kroz znak stop i potom udarila u automobil.

Kako saznaje “Blic” dva maloletna lica, stara 11 godina povređena u saobraćajnoj nesreći primljena su sinoć na urgentno prijemno odeljenje. Jedno dete zadobilo je prelom butne kosti i primljeno je u jedinicu intenzivne nege, a drugo je sa povredom glave primljeno na odeljenje dečije hirurgije.

Prema prvim informacijama, električni skuter kretao se brzinom od oko 40 kilometara na sat, a nakon silovitog sudara maloletnici su sa teškim povredama prevezeni u bolnicu.

Na lice mesta odmah su stigle ekipe Hitne pomoći i policije, a sve okolnosti ove saobraćajne nezgode biće utvrđene istragom.

Užas u Čačku Dvojica dečaka (11) električnim trotinetom udarila u vozilo


Užas u Čačku Dvojica dečaka (11) električnim trotinetom udarila u vozilo

(Foto: Rina / Rina)

Autorska prava Blic / Tekst / Slika / Video /