Duž parka su postavljeni štandovi sa hranom i pićem.
Prisustvuje veliki broj građana, a program je ispunjen muzikom.
Skup pod nazivom “Srbija pobeđuje” počeo je večeras u 20 časova u Pionirskom parku u Beogradu.
Okupio se veliki broj građana, a program je ispunjen muzikom, a duž parka postavljeni su štandovi sa hranom i pićem.
Foto: Mitar Mitrović / Ringier
Foto: Mitar Mitrović / Ringier
Foto: Mitar Mitrović / Ringier
Skupu prisustvuju i studenti Miloš Pavlović i Vladimir Balać.
Foto: Mitar Mitrović / Ringier
Foto: Mitar Mitrović / Ringier
Organizatori su poručili da će skup poslati “snažu poruku jedinstva, stabilnosti i napretka Srbije”.
Autorska prava Blic / Tekst / Slika / Video /