Danas smo u Knez Mihailovoj ulici sreli Isidoru (23) u kombinaciji za kojom su svi morali da se okrenu!
photo/Nikola Todorović
Isidora se odlučila za “kargo” pantalone u krem nijansi koje su ravnog kroja i savršeno mogu da se uklope uz sve odevne kombinacije.
Uklopila je kratku belu košulju koja je sama po sebi elegantna ali u isto vreme i urbana zbog same dužine.
Preko košulje je padala kožna jakna koja je itekako upečatljiva te je ona dala taj završni čin celokupnom izgledu!
photo/Nikola Todorović
Dodaci koje je kožna jakna imala na sebi savršeno se uklopila sa Luj Viton kaišem! Kako je on sam po sebi spektakularan, moćan i privlači, pokupio je apsolutnu pažnju! Možete ga naći u radnjama za 20.000 dinara.
photo/Nikola Todorović
Kao završni sjaj celokupnoj kombinaciji, bila je ova srednja crna elegantna torba koja je u isto vreme i praktična jer ima i više nego dovoljno mesta u njoj.
– Najviše volim da se oblačim baš u “Zari” jer tamo mogu da nađem apsolitno sve, pa je i sve ovo što vidite na meni iz te prodavnice. Da l’ su u pitanju stvari za svaki dan ili neka posebna dešavanja tamo volim da odem i kupim sve što mi je potrebno – rekla je Isidora.
BONUS VIDEO