in

Višestruki povratnik ponovo u bekstvu: Pobegao iz forenzičke psihijatrije, crnogorska policija u opsežnoj potrazi!

Višestruki povratnik ponovo u bekstvu: Pobegao iz forenzičke psihijatrije, crnogorska policija u opsežnoj potrazi!

Crnogorska policija traga za osuđenikom Radošem Lješkovićem, koji je krajem aprila pobegao sa Odeljenja za forenzičko-sudsku psihijatriju.

Foto: Drustvene mreze

.

Prema istim informacijama, Lješković je iz te bolničke ustanove, koju ne obezbeđuju zatvorski čuvari, pobegao 25. aprila.

Sagovornici iz bezbednosnog sektora objasnili su da za Lješkovićem i njegovim pomagačima u skrivanju, tragaju u više crnogorskih opština i da pretražuju desetine lokacija.

Nikšićanin za kojim tragaju višestruki je povratnik u izvršenju krivičnih dela. Do sada je više puta bežao iz SBP Dobrota.

Iz te zdravstvene ustanove nisu danas odgovorili na pitanja Vijesti – jesu li i kada obavestili nadležne da je sa njihovog Odeljenja pobegao osuđenik kojem je izrečena obavezna mera lečenja u psihijatrijskoj ustanovi.

(Vijesti)

Autorska prava Blic / Tekst / Slika / Video /