Džejd se prisetila da su joj dali lokalnu anesteziju, ali nije bilo testa da se proveri da li deluje. Onda su se zavese podigle i započeli su operaciju.
– Izbezumila sam se i rekla: „Osećam to“. Mogla sam da osetim kako me seku. „Osećala sam se kao da milion igala ulazi u mene. Bila sam u apsolutnom ludilu.”
Rodila je sina Ronija 2015. godine, koji je bio težak skoro tri kilograma. Danas, nakon sedam godina, ona ne sme da razmišlja o drugom porođaju.
Takođe nije mogla da se vrati na posao. NHS Trust univerzitetskih bolnica Barking, Havering i Redbridge joj je vansudski dodelio 100.000 funti.
„Žao nam je zbog lošeg iskustva gospođe Mekjuen”, izjavila je glavna medicinska sestra Ketrin Halford nakon svega.